15 Kasım 2022 11:10:02
Aracıyla sarkıntılık yapan sahsı ara sokakta sıkıştırdılar, sonuç çok ağır oldu
Esenyurt'ta aracıyla geçerken yoldaki bir kadına sarkıntılık yaptığı iddia edilen şahıs, sokak ortasında kalaslarla dövüldü. Kadının yakınları tarafından aracının camları kırılan şahıs ambulansla hastaneye kaldırılırken, yaşanan o anlar cep telefonu kamer
Aracıyla sarkıntılık yapan sahsı ara sokakta sıkıştırdılar, sonuç çok ağır oldu

Dün Güzelyurt Mahallesi'ndeki bir sokakta iddiaya göre seyir halinde araç kullanan şahıs, yol kenarındaki bir kadına sarkıntılık yaptı.

HEPSİ BİRDEN SALDIRDI

Durumu fark eden kadının yakınları şahsı kovalamaya başladı. Araç sürücüsü kovalamaca sırasında girdiği bir sokaktaki inşaat kalaslarına çarparak durdu. Öfkeli kişiler, araçtaki şahsa vurmaya başlarken aralarından biri, arabanın ön ve arka camlarını yerdeki kalasları alarak kırdı.

BU ADAM BİR SAPIK

Taraflardan biri diğerlerini sakinleştirmeye çalışırken bir kişi, araçtaki şahsı işaret ederek Bu adam bir sapık. Polisi arayın dedi.. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri gelirken yaralanan adam ambulansla hastaneye kaldırıldı.

O ANLAR KAMERADA

Yaşanan korku dolu anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde şahısların kalaslarla bir aracın ön ve arka camını kırdıkları, aralarından bir kişinin sokakta pencereden bakan insanlara Polisi arayın, bu kişi sapık dediği ve olay sonrası sokağa ambulansın girdiği görülüyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

YORUMLA
YORUMLAR (0)