07 Kasım 2022 12:53:59
Ağrı'daki korkunç kazanın ardından ilk görüntüler! Adeta can pazarı yaşandı
Ağrı'nın Tutak ilçesinde yolcu otobüsü ile yakıt yüklü tankerin kafa kafaya çarpışması sonucu çıkan yangında 7 vatandaşımız hayatını kaybetti. Kahreden olayın ardından vatandaşların panik içerisinde etrafa kaçıştığı anlar ve küle dönen iki araçtan ilk gör

Ağrı'nın Tutak ilçesinde yolcu otobüsü ile yakıt yüklü tankerin kafa kafaya çarpışması sonucu çıkan yangında 7 vatandaşımız hayatını kaybetti. Kahreden olayın ardından vatandaşların panik içerisinde etrafa kaçıştığı anlar ve küle dönen iki araçtan ilk görüntüler de geldi.

Ağrı'nın Tutak ilçesinde yakıt yüklü tanker ile yolcu otobüsünün çarpışması sonucu meydana gelen kazanın ardından yangın çıktı. Alevler kısa süre içerisinde tüm havayı dumanla kaplarken, kahreden olayda 7 vatandaşımız hayatını kaybetti.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Yerel kaynaklara göre kazada yaralanan 19 kişi hemen çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yaralanan vatandaşların tedavisine başlandığı öğrenildi.

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER GELDİ

Feci kazanın ardından olay yerinden ilk görüntüler de geldi. Görüntülerde yangın nedeniyle gökyüzünün dumanlarla kaplandığı görülürken, vatandaşların da panik içerisinde etrafa kaçtığı izlendi. Ekiplerin yanan araçtaki vatandaşları kurtarmak adına gösterdiği üstün çaba da kameralara yansıdı.

YORUMLA
YORUMLAR (0)