13 Ekim 2022 19:23:33
YILLARIN ÇİLESİ SONA ERDİ

YILLARIN ÇİLESİ SONA ERDİ

Yıllarca üvey evlat muamelesi gören Yıldırım Bölgemizdeki Yıldırım Ören, Yıldırım Hacılar, Yıldırım Olucak, Yıldırım Çatak, Yıldırım Demirciler, Yıldırım Evegiren, Yıldırım Yağlıca, Aşağı Bayır, Yukarı Bayır, Aşağı Çanlı köylerimizin ve İlçemizi Çubuk' bağlayan grup yoluna ilk defa sıcak asfalt atılmasının sevinci yaşanıyor.

Bölgedeki köylülerimiz, Ankara Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden memnuniyetlerini belirterek, gerek ASKİ'nin önceden yetersiz olan su tesisatı ustaların sayısının artması ile anında hizmet aldıklarını, su depolarının yenilendiğini, çocuklar için oyun grupların kurulduğunu, bölgede kışları sert ve uzun olması sebebiyle Fen İşleri Şefliğinin kar ve buzlanmaya anında müdahale edildiğini, Mezarlıklarının temizliği gibi daha bir çok hizmet aldıklarını için  Ankara Büyükşehir Belediyesine ve Mansur Yavaş Başkana teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLA
YORUMLAR (1)
izzettin ACAR 1 yıl önce
ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN`,SADECE YILDIRIM BÖLGESİ DEĞİL BİRDE DAVUTLAR. KARACAÖREN.SAZAK. SARAYCIK. DOYMUŞÖREN.MAHKEMEACİN GURUP YOLU DA ÖVEY EVLAT MUAMMELESİ GÖRMEKTEDİR. SAYIN MELİH GÖKÇEK BEY ZAMANINDA YALANDAN BİR SOĞUK ASFALT ATILAN. ŞU ANDA TOPRAK HALİNE HASRET KALDIĞIMIZ YOLUN SAYIN MANSUR YAVAŞ BEYİN ZAMANINDADA YAPILACAĞINA İNANCIMIZ KALMAMIŞTIR. KEŞKE BİZİDE ŞAŞIRTSALAR. SAYGILARIMLA.