28 Mayıs 2018 01:15:17
BEYHAN SARI ve YÖNETİMİNDEN ÖRNEK ORGANİZASYON
Kızılcahamamlılar Derneği Yönetim Kurulunca Ramazan ayında iftar yemeği organizasyonu yerine ihtiyacı olan hemşehrilerine yardım yapılmasına karar verildi.
BEYHAN SARI ve YÖNETİMİNDEN ÖRNEK ORGANİZASYON

 Kızılcahamamlılar Derneği Yönetim Kurulunca Ramazan ayında iftar yemeği organizasyonu yerine ihtiyacı olan hemşehrilerine yardım yapılmasına karar verildi.Dernek 125 Aileye Ankara, İlçe merkezimiz ve köylerimizde ramazan yardım paketi dağıtımına devam ediyor.

 Genel başkan Beyhan Sarı, Çeltikci, Pazar ve Güvem köylere dağıtım yapan ekiplere bizzat katılarak köy muhtarları, dernek başkanları ve hemşehrilerimiz ile sohbet edip istişarelerde bulundu.

 İhtiyacı belirlenen evlere dağıtımı gerçekleştirerek,Ramazanlarını ve şimdiden bayramlarını kutladı.
 

 Kızılcahamamlılar Derneği Yönetim Kurulu ''Sayın Genel Başkanımız Beyhan Sarı'ya ve bu anlamlı,hayırlı organizasyonumuza destek olan yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.''
 

 Rabbim hayırlı,bereketli,huzurlu sağlıklı,dualarımızın,hayırlarımızın kabul olduğu nice Ramazanlara ve bayramlara ulaşmayı nasip eylesin.

YORUMLA
YORUMLAR (2)
ALİ İHSAN. 10 ay önce
Helal olsun her şeyin güzelini yakışanını yapan asil başkan Beyhan Sarı' iyi hayırlı bayramlar olsun...
Mehmet. 11 ay önce
Başkanım verilen iftar yemeklerinin çoğu artık amacından,özünden maalesef uzaklaştı.Size yakışan örnek alınması gereken çok güzel bir organizasyon olmuş.Allah Kabul buyursun sizin ve katkısı olanların hayrı kabul olsun verdiklerinin binlerce kere mislini,sizlere versin inşallah.