18 Ağustos 2020 15:46:44
OLAN HEP DEVLET ve VATANDAŞA!
Bir çok kez kaza ve ölümlü kaza haberini yaptığımız Hastane Kavşağının yapımına onca ölümden sonra nihayet başlandı.
OLAN HEP DEVLET ve VATANDAŞA!

 Bir çok kez kaza ve ölümlü kaza haberini yaptığımız Hastane Kavşağının yapımına onca ölümden sonra nihayet başlandı.

 Hastane trafiği ile E-5 trafiğini ayıracak olan Hastane Kavşağı’nın yapılmasında sorun yok. Fakat yakın zamanda ilçemize kazandırılan hastanenin(hemen hemen 7-8 milyon TL’ye mal oldu) kavşağına verilecek olan para, yani bizlerin vergisiyle, devletin parasıyla 40-50 milyon TL olduğu iddia ediliyor.

 Dönemin ilçe başkanı Süleyman Acar ve dönemin belediye başkanı Mühittin Güney zamanında onaylanan bu proje, neden bu kadar maliyetli diye merak ediyor insan...

 Günümüz Türkiye’sinin en büyük sıkıntısı devletin parasını hunharca harcamak değil midir? Devletin parasını kendi paramız gibi harcamak çok mu zor? Veya kendi paranızı devletin parasını harcadığınız gibi harcar mısınız?

 Eksik veya yanlış bir bilgi varsa kamuoyuna açıklansın! Takdiri siz, saygıdeğer okurlarımıza bırakıyoruz…

 

YORUMLA
YORUMLAR (3)
Sıtkı acim 2 yıl önce
Onlarda bunu düşünecek kafa varmı sence editör bey bunlar müslüman görünüşlü münafıklar Allah bizi bunlardan korusun...
eskilerden 2 yıl önce
keşke mevcut hastane ya da sağlık meslek lisesinin orası hastane olarak değerlendirilseydide vatandaşlarımız bu kadar emek çekerek hastaneye ulaşmasaydı!eğer böyle yapılsaydı bu hastaneye ek olarak bir de kavşak yol parası israfı olmayacaktı,bu para fakire fukaraya verilirdi ama nerede bizim vatandaşımızda böyle düşünceler varsa yoksa yol,köprü,eski türkiye zırvalıkları!
vatandaş 2 yıl önce
şimdi toplantılarda mansur başkana''başkanım başkanım''diyenleri seçim süreci sırasında,evlerde toplantı yaparlarken''bir tarafta büyükşehir'i yöneten özhaseki,diğer tarafta da beypazarlı yakınının affına sığınarak''diğer tarafta da küçük bir ilçenin belediye başkanı mansur yavaş'a oy verilir mi'' diye serzenişte bulunanları bu gözler,kulaklar unutmadı!bu yazdıklarımı aklınıza iyi kazıyın ey kızılcahamamlılar!