07 Mart 2020 22:47:19
İYİ PARTİ'den GÖRKEMLİ KONGRE
İYİ Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu mevcut 351 delegenin büyük bir çoğunluğunun katılımı ile gerçekleşen kongrede, mevcut ilçe başkanı Mehmet Salih USLUCAN yeniden aday olmadı.

 İYİ Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu mevcut 351 delegenin büyük bir çoğunluğunun katılımı ile gerçekleşen kongrede, mevcut ilçe başkanı Mehmet Salih USLUCAN yeniden aday olmazken daha önce MHP İlçe Başkanlığı yapan Nurullah TAŞCI tek aday olarak yeni ilçe başkanı seçildi.

 Yoğun Katılımın olduğu kongrede Kuran Tilaveti ve duayla başladı. Slayt gösteri sonrasında merhum Uğur TEKİN’in görüntüsü salondakiler tarafından büyük alkış aldı.

 Kongrede ilk olarak İYİ Parti Ankara İl Başkanı kürsüye gelerek İlçe Başkanı Mehmet USLUCAN'a Kuran'ı Kerim ve Türk Bayrağı, Eski Belediye Başkanı Coşkun ÜNAL'a plaket takdim etti. Daha sonra 50 arkadaşıyla Ak Parti’den istifa eden ve İYİ Parti'ye katılan Fatma YILDIZ'a Eski Milletvekili Mehmet ARSLAN'la birlikte rozetini taktı.

 Siyasi konuşmalarda Mehmet USLUCAN teşekkür konuşması, Coşkun ÜNAL ilçe gündemini ve Mehmet ARSLAN ülke gündemini değerlendirdi. Kongreye çevre ilçelerden ve AKP ve CHP İlçe temsilcileri de katılım sağladı.

 Yeni İlçe Başkanı Nurullah TAŞCI’nın Yönetimi ise şu isimlerden oluştu;

 

ALİ İHSAN DEMİREL

ALİ ERSİN

DURALİ ACAR

ERTUĞRUL İPEK

EYÜP ODABAŞI

ERDOĞAN DURSUN

FUAT TAŞLIYURT

FATMA YILDIZ

FİLİZ ŞENGÜL

İSMAİL GÜRCAN

İSMAİL ENGÜR

KAMİL KÜÇÜKÖZDEMİR

MESUT BAL

NURETTİN KORU

NECATİ SEVİNDİK

ÖZGÜR ADALET ATAALP

SERAP ERDOĞAN

ŞENGÜL CEBECİ

TİMUR TEKİN

TAHA OĞUZ GÖK

YÜCEL GÖKMEN

ZEYNEP AKSOY

RAMAZAN KARAÇAM

CELAL ÖNAL

DAVUT COŞAR

İSMAİL IŞIK

KAMİL TAŞÇI

RECEP ATAÇ

SİNAN DEMİREL

SADİ ARSLAN

SERVET UÇMAZ

TAHİR ÖZKAN

ZEKERİYA ALBAYRAK

AHMET KÖMÜRLÜ

YORUMLA
YORUMLAR (2)
selatın 2 yıl önce
KIZILCAHAMADA REYISIN BORUSU OTER O KADAR
Bahattin Gürsoy 3 yıl önce
Hayırlı olsun başarılar dilerim