03 Ocak 2020 19:36:59
Millet Bahçesi Projesi Ölü Yatırım mı?
03.01.2020 Tarihinde Kızılcahamam Belediye Meclis Toplantı gündeminde olan Millet Bahçesi Projesi gerekli mi diye siz değerli okuyucularımızın yorumlarına bırakıyoruz.
Millet Bahçesi Projesi Ölü Yatırım mı?

 03.01.2020 Tarihinde Kızılcahamam Belediye Meclis Toplantı gündeminde olan Millet Bahçesi Projesi gerekli mi diye siz değerli okuyucularımızın yorumlarına bırakıyoruz.

YORUMLA
YORUMLAR (7)
Xman 1 yıl önce
Kızılcahamam zaten orman ve piknik bölgesi burada her yer millet bahçesi. İnsanlara istihdam sağlayacak projeler yapılmalıdır. En basitinden sanayi guclendirilmelidir esnaf dükkan bulamıyor küçücuk sanayide. Ama olmaz varsa yoksa gösteriş. Bir önceki tantana Kızılcahamam 100 yaşındaydı şimdiki tantana sıfır atık projesi. Atık dediğin gelismis sanayi bölgelerinde olması gereken bir projedir.
Arslan Çelik 3 yıl önce
Bütün renkleri boyadık bir fıstık yeşili kaldı.Her tarafı millet bahçesi olan İlçemizde yapılması gereken son şey budur arkadaşlar.Hiçbir şey yapamıyorsanız jeotermal ile ısınan 2-3 tane modern sera yapıp Büyükşehire çiçek,fidan vs.üretin.Yaz kış üretim yaparsınız hiç değilse.
ÇAĞLAR CIFTCI 3 yıl önce
KIZILCAHAMAM DA BEKA SORUNU YOKTUR BAŞI BOŞ GEZEN KÖPEK SORUNU VARDIR MILLET BAHÇESİNDEN ÖNCE KOPEKLERE BI ÇÖZÜM YOLU BULUNSUN
ÇAĞLAR CIFTCI 3 yıl önce
MILLET BAHÇESİNDEN ONCE OZELLIKLE SOĞUKSU CADDESINDE BAŞI BOŞ GEZEN KOPEKLERE BI ÇÖZÜM YOLU BULSUNLAR
EYÜP ODABAŞ 3 yıl önce
İLÇEMİZE YAPILMASI DÜŞÜNÜLEN MİLLET BAHÇESİ VE YAPIMI DEVAM EDEN ÇEVRE DÜZENLEMESİ YATIRIMLARININ KIZILCAHAMAM'A BİR KATKI SAĞLAMAYACAĞI GİBİ İSRAFLARA SEBEP OLACAĞI HER İNSAN İÇİN KARŞI DURULMASI GEREKEN BİR GÖREV OLDUĞU KANAATİNDE OLUP. BU YATIRIMLARDAN KIZILCAHAMAM'I EKONOMİK OLARAK AYAĞA KALDIRACAK BİR AĞAÇ OYMA FABRİKASI VEYA BUNA BENZER BİR FABRİKA AÇILARAK FAYDANILMASI VE YÜZLERCE KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAMASI DÜŞÜNCESİNDEYİM.
Ali ERGEN 3 yıl önce
Everett çok gereklidir olmazsa olmaz sayın ilgili ve coook bilgili abiler daha iyi bilirse, o kadar fabrikamız var işsiz ilçemizde hiç yok alt yapı üst yapı eksiğimiz yok köyler ve yolları tamamen asfalt. İlçemize yakışan bir millet bahçesi olsun soğuksu milli parkı bir işe yaramıyor ve küçük geliyor. Acilen bekliyoruz yapılmasını kek vermeyi unutmasınlar ama
Tahir ACAR 3 yıl önce
Türkiye'nin yerleşim yerine en yakın Milli Parkına sahip ilçeye millet bahçesi adı altında bir ucube yapmak en hafif tabiri ile abesle iştigaldir. Hiç bir fabrikası olmayan ilçeye iş için bir şeyler yapın. Bir kaç kişi yatıp yuvarlanacak ve kek yiyecek diye yatırım mı yapılır?