19 Kasım 2019 16:32:21
MANSUR YAVAŞ'ın Kızılcahamam Ziyareti
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ bir dizi etkinliklerde bulunmak için Kızılcahamam'a geldi.

 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ bir dizi etkinliklerde bulunmak için Kızılcahamam'a geldi.

 Her zamanki gibi 91 yaşındaki Alime teyzeye uğradı. Daha sonra muhtarlarla toplantı için Eski Belediye Başkanı Coşkun ÜNAL ile Çam Otele geçen YAVAŞ’ı AKP'li Belediye Başkanı Süleyman ACAR, İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet USLUCAN, İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İlçe Başkanı Enver YILMAZ ve Yönetim Kurulu, İYİ Parti Meclis Üyeleri tarafından karşılandı.

 Toplantıda mahallelerin sorunlarını dinledi ve orada hazır bulunan ilgili daire Başkanlarına talimatlar vererek sıkıntıları giderdi.

 Toplantı sonrası İYİ Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Başkanı Enver Yılmaz ve Eski Belediye Başkanı Coşkun ÜNAL ile birlikte Kızılcahamam Belediyesini ziyaret etti. Yine Kızılcahamam belediye Başkanı Süleyman ACAR ile AKP'li ve İYİ Parti'li belediye Meclis üyeleri tarafından karşılandı.

 Belediyeden sonra yeni atanan CHP İlçe Başkanı Enver YILMAZ'a hayırlı olsun dileklerinden sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi Şifa Otel Konukevinde incelemelerde bulunarak ilçemizden ayrıldı.

YORUMLA
YORUMLAR (2)
MUSTAFA özkan 1 yıl önce
Ankaramızın markası Mansur Yavaş dürüst başkanımız ilçemize gelerek şereflendirdi toprağımız memleketimiz böyle bir başkanı özlemiştik bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz
Celal canbaz 1 yıl önce
Hoş geldiniz diyorum ama keşke c.h.p.olmassydiama yine de hizmette partizan olmamasını temenni ediyoruz selamlar saygılar sunuyorum