29 Ağustos 2019 01:57:29
MANSUR YAVAŞ'tan Dev Atılım
Geçtiğimiz hafta Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Halk Ekmek yönetiminin istifa etmesinin ardından Halk Ekmek "Halk Büfe" olarak Ankaralıya hizmet etmeye başlayacak.
MANSUR YAVAŞtan Dev Atılım

 Geçtiğimiz hafta Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Halk Ekmek yönetiminin istifa etmesinin ardından Halk Ekmek Halk Büfe olarak Ankaralıya hizmet etmeye başlayacak.

 Ankara merkezde sayıları 4.600 olan bakkalların istemeleri halinde zincir market dükkanların içini ve dışını yenilemek suretiyle bayilikler verilecek.

 Ankara köylüsü teşvik edilerek, yemini ve diğer giderler Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanarak ucuz üretimle birlikte Halk Büfelerde 50 ile 100 kalem arası ürün daha ucuz satılacak.

 Ayrıca yılbaşından itibaren ihtiyaç sahiplerine paket yerine kart dağıtarak istedikleri gibi alış veriş yapmalarına imkan sağlanacak.

 Seçim sürecinde halka Kızılay Meydanından Esenboğa Havalimanına metro hattı sözü veren Başkan Yavaş tıpkı diğer verdiği sözlerinin arkasında durduğu gibi bu sözünün de arkasında duracağı öğrenildi. Siteler üzerinden Pursaklar fuar alanından Çubuk istikametine doğru olacak ve en kısa zamanda Dünya Bankasından kredi çekilerek hayata geçirileceği öğrenildi.

YORUMLA
YORUMLAR (0)