08 Temmuz 2019 16:06:26
KIZILCAHAMAM'da FESTİVAL OLACAK MI?
Komşu İlçemiz Çamlıdere'de festival tarihi belli oldu. Bizlerde Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin olup olmayacağını açıklıyoruz.
KIZILCAHAMAMda FESTİVAL OLACAK MI?

 Komşu İlçemiz Çamlıdere'de festival tarihi belli oldu. Bizlerde Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin olup olmayacağını açıklıyoruz.

 Her yıl düzenli olarak yapılan Büyük Çamlıdere festivali ve Aluçdağı Yağlı Güreşleri festivali bu yılda 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde yapılacak. Geleneksel olarak düzenlenen Çamlıdere festivali 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü sinsin gecesi ile başlayıp, 14 Temmuz 2019 Pazar günü yağlı güreşler ve müzik şöleni ile devam edecek.

 Festivalde Kazakistan Dans Grubu, Kazakistanlı Sanatçı Lara Rysbay, Çamlıdereli İsa Acar, Şerife Çalıkıran, Doğukan Öztürk ve Yağlı Güreşlerin olacağı açıklandı. 

 ''KIZILCAHAMAM'da FESTİVAL OLACAK MI?''

 Yıllardır festivalden bihaber olan Kızılcahamam halkı adına araştırdık. Evet bu sene de festival yok anlaşılan. Yapılsa dahi Kızılcahamam Halkını tatmin eder mi? Yıllarca Türkiye ve Dünya çapında sanatçıların, güreşcilerin eşlik ettiği Kültür,Sanat ve Su Festivallerini özler olduk...
 

 TEK DERDİMİZ KIZILCAHAMAM

YORUMLA
YORUMLAR (4)
yasin 4 ay önce
Ins olur
Börteçine 1 yıl önce
Kizilcahamam'izin yıllardır geneleksek olarak duzenlendigi kültür ve sanat su festivali olmalı dir. Kizilcahamam'izin için yapılması uygundur
KIZILCAHAMAMLI 1 yıl önce
Çamlıdere'nin belediyesi ve başkanı var...
Yasin Saricamlik 1 yıl önce
Maalesef Kizilcahamam'da Coşkun başkan gitti, festivallerde bitti... Umarim Suleyman Acar Baskanimizda giden başkani aratmaz !!!