06 Haziran 2019 13:18:30
Büyükşehirden Şehit ve Gazi Yakınları İçin Anlamlı Hizmet
Şifa Termal Hotel kısa bir süre sonra Ankara Büyükşehir Belediye bünyesinde şehit ve gazi yakınlarına hizmet verecek. Bu hizmette büyük katkısı olan Coşkun ÜNAL ise sitemize açıklamalarda bulundu.
Büyükşehirden Şehit ve Gazi Yakınları İçin Anlamlı Hizmet

 Büyükşehirden Şehit ve Gazi Yakınları İçin Anlamlı Hizmet

 Şifa Termal Hotel kısa bir süre sonra Ankara Büyükşehir Belediye bünyesinde şehit ve gazi yakınlarına hizmet verecek.

 Bu hizmette büyük katkısı olan Coşkun ÜNAL ise sitemize açıklamalarda bulundu.

 ÜNAL ''Eğer biz Belediye Başkanı seçilseydik bu tesisi Kızılcahamam Belediye bünyesine sosyal amaçlı kullanım için bedelsiz olarak kazandıracaktık. Bize nasip olmayınca bizde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş'a ilettik. Mansur Başkan'da hayır amaçlı olduğu için uygun buldu. Bende vakıfla görüşüp konuyu ilettim kendilerine. Daha sonra belediye meclis üyeleri, daire başkanları tesisde incelemede bulundu. Üstelik kira bedeli de yok. Çok büyük hizmet. Çünkü hem istihdam sağlanacak hem hayır işinde kullanılacak. Ama yurt ama huzurevi olarak bir şekilde şehit ve gazi yakınlarına hizmet verecek. Şehitlerimiz ve gazilerimizin aileleri ve yakınlarına yardımcı olmak boynumuzun borcudur.'' dedi.

TEK DERDİMİZ KIZILCAHAMAM

KIZILCAHAMAM ANA HABER

YORUMLA
YORUMLAR (7)
Sedat Emiroğlu 1 yıl önce
Başkanım önemli olan memleket sevgisi a b parti meselesi değil sizler memleketini ve vatanını seven insanlarsınız bildiğin inandığın yoladevam et yolun açık olsun iyi günler diliyorum
Aylin men 3 yıl önce
Yavaş başkanım yavaş
Sabri Ertunc 3 yıl önce
Başkanım Allah razı olsun böyle güzel bir hizmete vesile olduğun için Kizilcahamam birgün mutlaka senin kıymetini anlayacak her zaman yanındayız sevgi ve saygılar
Ali. Atasever 3 yıl önce
Bu hizmetiniz için emeği geçenlere. Teşekkürler. Yolunuz açık olsun
Cengiz ünal 3 yıl önce
Allah razi olsun başkanlarim sizden
GÜNEY DOGU GAZÍSÍ MURAT KAVAK 3 yıl önce
BÖYLE GÜZEL BÍR HÍZMETÍNÍZDEN. DOLAYI SAYIN MANSUR BA$KANIMIZA VE CO$KUN BA$KANIMIZA. TE$ÜR EDERÍM.BU ÍNCELÍGÍ KIZILCAHAMAM BELEDÍYESÍNE AYÍT HAMAMLARINDAN $EHÍT YAKINLARINDAN VE GAZÍLER VE ÇOCUKLARINDAN PARA TALEP EDEN BELEDÍYEMÍZE ÖRNEK OLMASINI DÍLER ÇÜNKÜ BUNUN KANUNÍ BÍR HAK OLDUGUNU HATIRLATIR VE KIZILCAHAMAM BELEDÍYESÍNÍN TC TOPRAKLARINDA OLDUGUNU HATIRLATIRIM.
Ibrahim Fidan 3 yıl önce
Allah razı olsun böyle bir hizmete vesile olduğunuz için selâmlar sevgililer olsun inşallah